معرفی کتاب زبان برای دامنه لغت Key Words for Fluency و آموزش رایگان انگلیسی در سرزمین ترجمه

Key Words for Fluency

معرفی کتاب Key Words for Fluency و آموزش رایگان در سرزمین ترجمه

اگر به دنبال کتابی هستید که کالوکیشن های زبان انگلیسی را به صورت موضوعی یاد بگیرید، کتاب Key Words for Fluency گزینه مناسبی است. این کتاب انگلیسی، بریتیش هست، اما اگر از کسانی هستید که دوست دارید کتاب های امریکن رو دنبال کنید نگران نباشید. در سرزمین ترجمه، آموزش رایگان کتاب Key Words for Fluency  را به همراه واژگان و لغات اضافه تر و معادل های امریکن خواهید دید. مثال های موجود در این کتاب، به شما کمک می کند تا این کلمات و عبارت ها را در داخل جمله های کاربردی تمرین کنید.
لغت ها را به تنهایی نیاموزید. آنها را لیست نکنید. بلکه در داخل جملات آنها را بشناسید و جملات را تمرین کنید. در ویدئوی زیر کتاب Key Words for Fluency را معرفی کرده ایم.  با آموزش های رایگان کتاب کی وردز فور فلوئنسی در سرزمین ترجمه، به راحتی در منزل و بدون نیاز به معلم دامنه لغت خود را بالاتر ببرید و در مکالمات روزمره بکار ببندید.

 

 

 

از آنجایی که این کتاب سی دی برای تلفظ ندارد، آموزش  های ویدئویی کتاب Key Words for Fluency به شما کمک می کند تا با تلفظ کلمات نیز آشنا شوید. این کتاب 22 فصل با موضوعات متنوع دارد. در هر فصل عبارت های مربوط به هر واژه آمده است. دانستن این کالوکیشن ها (همایندها- واژگان مرتبط به یک کلمه) به ما کمک می کند تا برای صحبت کردن و یا نوشتن به انگلیسی، کمتر فکر کنیم. کمتر فکر کردن به این معناست که نیازی نیست برای بیان منظورمان دغدغه ای برای انتخاب واژه مناسب داشته باشیم. نویسنده این کتاب، George Woolard  این نیاز را تشخیص داده و کتابی با موضوعات روزمره در سه جلد فراهم کرده است.

ما در سرزمین ترجمه آموزش این کتاب را از جلد اول آغاز نموده ایم. ضمن اینکه کلمات و عبارت های اضافه تر از کتاب key words for fluency هم به این ویدئوهای موضوعی افزوده ایم تا این مجموعه آموزشی تا حد امکان پربارتر شود. ذکر این نکته بسیار ضروری است که کلمات را در داخل مثال ها بیاموزیم. مثال ها را تکرار و تمرین کنید. لغت به تنهایی فرار است و خیلی زود از یاد می رود. شرایط استفاده از واژگان را در ذهن خود مجسم کنید، با تصویرسازی در ذهن واژگان را در قالب جمله و مثال با صدای بلند برای خود یا دیگران بازگو کنید.

با سرزمین ترجمه همراه باشید 🙂

با تشکر- طیبه جوادی

 

می توانید زبان انگلیسی را با داستانهای طنز بیاموزید. 

معرفی یک کتاب داستان مناسب برای تقویت ریدینگ Reading: Steps to Understanding

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *