معرفی کتاب های Family and Friends

آشنایی با کتاب های Family and Friends

در ویدئوی زیر، با مجموعه کتاب های فمیلی اند فرندز آشنا می شوید.

 

 

 مجموعه کتاب های فمیلی اند فرندز، شامل 6 جلد است و برای کسانی که می خواهند از حروف الفبای انگلیسی آموزش زبان را آغاز کنند، باید از جلد آغازین یعنی استارتر شروع کنند. در جلد استارتر، حروف الفبای انگلیسی، اعداد، رنگ ها و جملات مکالمه ای در قالب داستان آموزش داده می شود. این کتاب ها دارای فلش کارت و سی دی صوتی است که در ویرایش های جدید، مجموعه ویدئویی هم به آن اضافه شده است. برای تمرین بیشتر حروف الفبای انگلیسی کتاب جانبی هم از این مجموعه وجود دارد که با عنوان Family and Friends Alphabet Book  در بازار موجود است. این کتاب مانند دفتر تمرین، می تواند به شما در نوشتن حروف الفبا و شناخت حروف بزرگ و کوچک کمک زیادی کند.

شخصیت های اصلی در این کتاب Tim, Rosy و Billy  هستند که Billy کودکی دو ساله است که هنوز به طور کامل نمی تواند حرف بزند و  اطرافیان سعی دارند تا به او حرف زدن را بیاموزند. در واقع، این کتاب به ما می گوید که اگر بخواهیم زبان جدیدی بیاموزیم درست به مانند کودکی هستیم که می خواهد به حرف بیاید. پس باید تا می تواند مشتاق پرسیدن و دیدن باشد و با اطرافیان ارتباط برقرار کند. اشتیاق بیلی برای به حرف آمدن، همان چیزی است که باید برای آموختن زبان جدید به کار بگیریم.

این کتاب مناسب چه کسانی است؟

  • مناسب برای رده سنی کودک و نوجوان
  • اگر در منزل فرزندی دارید که می خواهید به او حروف الفبای انگلیسی، اعداد، رنگ ها و مکالمه بیاموزید؛
  • اگر بزرگسال هستید و برای آموختن زبان انگلیسی از پایه، به کتابهای رنگارنگ کودکان علاقه مند هستید؛
  • اگر مدرس زبان هستید و می خواهید از حروف الفبای انگلیسی به زبان آموزتان زبان تدریس کنید؛
  • اگر فرصت رفتن به آموزشگاه زبان را ندارید و می خواهید زمان بندی خاص خودتان را داشته باشید، و با یک کتاب ساده شروع به یادگیری زبان کنید.

این کتاب مناسب چه کسانی نیست؟

اگر با حروف الفبای انگلیسی آشنایی دارید و می توانید از روی کلمات و جملات انگلیسی بخوانید، کتاب فمیلی اند فرندز استارتر مناسب شما نیست. شما می توانید به سطح بالاتر این کتاب یعنی یکی از جلدهای 1 تا 6 بروید.

اگر این کتاب را برای آموزش خود مناسب یافتید، می توانید از این لینک دوره آموزشی آن را تهیه نمایید. بر روی این نوشته کلیک کنید.

دوره آموزشی کتاب (Family and Friends (Starter

 

دوره آموزشی Family and Friends (1)  به همراه 4 کتاب داستان

 

2 thoughts on “معرفی کتاب های Family and Friends

  1. فلورا says:

    سلام من فلورا هستم و 6 سال این سری کتابها رو از سطح پایه تا جلد ششم تدریس می کنم و این سری کتابها بسیار جامع و کامل هستن. در حال حاضر این کتابهارو به صورت انلاین و حضوری و به صورت خصوصی و گروهی تدریس می کنم . flora_academy پیج من هست . خوشحال میشم من رو هم ببینید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *