چطور پیتزا درست کنیم؟

چطور به بهانه آشپزی، زبان انگلیسی خود را هم تقویت کنیم؟

چطور پیتزا درست کنیم؟

گاهی پیش می آید که به کشوری دیگر سفر می کنید و می خواهید خریدی کنید یا شاید بخواهید در محیط یک غذاخوری مثل کافه، رستوران کار کنید. پس لازم است به زبان آن کشور مسلط باشید تا بتوانید از پس دفاع از حقوق خود بر آیید یا به راحتی اظهار نظر کنید و مهارت خود را در آشپزی نشان دهید. از آنجایی که انگلیسی زبانی بین المللی است پس زیاد فرقی نمی کند که کشور مورد نظر کجاست. در ابتدای امر می توانید با انگلیسی مشکل خود را حل کنید و پس از مدتی به واسطه اینکه در معرض محیط زبانی آن کشور هستید، به زبان محلی مسلط خواهید شد.

 

هدف ما در مجموعه مقالات زبان آشپزی، معرفی واژگان، اصطلاحات و جملات رایج در آشپزی است. در سرزمین ترجمه به آن زبان آشپزی می گوییم. در واقع یادگیری زمانی سودمند است که کسالت بار نباشد و با روحیات شما سازگار باشد. بدین ترتیب شما توانایی و انگیزه یادگیری سخت ترین مطالب را بدست می آورید. در سرزمین ترجمه به روحیات افراد مختلف توجه شده است. بدین ترتیب که می توانید زبان انگلیسی را با آنچه دوست دارید پیوند بزنید و همزمان با یادگیری و مطالعه مطلب مورد علاقه تان، زبان انگلیسی خود را هم تقویت کنید. اینگونه شما در زمینه موضوع مورد علاقه خود حرف های زیادی برای گفتن دارید. از منابع داخلی گرفته تا منابع خارجی. پس با ما همراه باشید.

شاید بخواهید یک کنفرانس انگلیسی در مورد آشپزی ارائه دهید یا شاید مدرس زبان انگلیسی باشید و بخواهید زبان آموزان خود را با اصطلاحات آشپزی آشنا کنید.

با هدف یادگیری زبان آشپزی، می توانید با طرز تهیه غذاهای بین الملل هم آشنا شوید. یک تیر و چند نشان در سرزمین ترجمه 🙂

 

 

در صورتی که بخواهید با تلفظ و معنی فارسی “چطور پیتزا درست کنیم؟” با عنوان English Cooking Terms (part 1)- How to make pizza آشنا شوید، می توانید ویدئوی زیر را تماشا کنید.

 

 

 

برای دانلود رایگان PDF ، “چطور پیتزا درست کنیم؟” با عنوان English Cooking Terms (part 1)- How to make pizza به زبان انگلیسی، کلیک کنید.HOW TO MAKE PIZZA

2 thoughts on “چطور پیتزا درست کنیم؟

  1. آدینه says:

    خیلی عالی بود به نظرم برای خودم باید چندین بار گوش کنم تا اصطلاحاتش بیشتر برام جا بیفته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *