قیمت این دوره در پیش فروش: 30000 تومان قیمت پس از آماده شدن دوره: 50000 تومان

دوره آموزش مهارت Reading  با کتاب داستان Steps to Understanding 

 • محتوای دوره Steps to Understanding بخش Elementary:

کتاب داستان انگلیسی Steps to Understanding از 4 بخش زیر تشکیل شده است.

  Steps to Understanding by L.A. Hill

(1 تا 27 داستان )  Introductory Steps to Understanding-

(1 تا 27 داستان ) Elementary Steps to Understanding-

(1 تا 30 داستان ) Intermediate Steps to Understanding-

  (1 تا 30 داستان ) Advanced Steps to Understanding-

نویسنده این کتاب داستان، فردی به نام دکتر L.A, Hill است. به همین خاطر اکثرا این کتاب را با نام کتاب هیل می شناسند. این کتاب داستان سالها در آموزشگاه ها به عنوان یکی از منابع مناسب برای شروع خواندن متن به انگلیسی و بیان شفاهی معرفی شده است. سطح هر بخش به تدریج بالاتر می رود و بر تعداد واژگان، گرامر و اصطلاحات جدید افزوده می شود. هر داستان در حدود 150 کلمه است. داستانهای کوتاه با طنزی ظریف به شما کمک می کند تا زبان را به شیوه ای مفرح بی آنکه کسل شوید، بیاموزید.

این محصول مناسب چه کسانی است؟

هر سطح از این کتاب داستان 4 سطحی در دوره ای مجزا تهیه شده است. چنانچه قصد دارید زبان انگلیسی را از پایه بیاموزید و از صفر تا صد نکات گرامری را فرا گیرید، توصیه می کنیم که از سطح اول (Introductory) آغاز نمایید و بعد از آن می توانید سطح دوم یعنی (Elementary) را تهیه کنید. دقت کنید که در هر سطح نکات فراوانی گفته می شود که سطح هر داستان را به فراتر از آنچه هست، تبدیل می سازد.

برای تهیه سطح اول Introductory از اینجا کلیک کنید. 

نمونه ای از اولین داستان این کتاب را مشاهده نمایید. 

داستان اول از بخش اول کتاب  Steps to Understanding by L.A. Hill

(Introductory Steps to Understanding)

در این ویدئو، اولین داستان از کتاب داستان Steps to Understanding را خواهید دید. این کتاب شامل داستان های کوتاه و طنز در 4 سطح است. خواندن و شنیدن این کتاب داستان به شما کمک می کند تا به تدریج با نکات گرامری و واژگانی زبان انگلیسی به شیوه ای داستانی آشنا شوید.

 

 

 

 

داستان اول از بخش دوم کتاب  Steps to Understanding by L.A. Hill

(Elementary Steps to Understanding)

 

 

 

در این دوره آموزشی سعی کردیم تا گرامر زبان انگلیسی را به شیوه ای ساده بیان کنیم. شما در هر سطح زبانی که باشید از سطح پایه، متوسط تا پیشرفته می توانید از این دوره آموزشی استفاده نمایید. وقتی متنی را برای مطالعه و تقویت زبان انتخاب می کنید، سعی کنید متنی باشد که برای شما جذابیت داشته باشد.

همیشه برای تقویت هر یک از مهارت های  زبان انگلیسی جذاب ترین راه ها را انتخاب کنید. اگر روش شما کسل کننده باشد، نتیجه منفی خواهد بود.

چرا باید متن انگلیسی بخوانیم؟

در اینجا به تعدادی از مزایای خواندن متن یا ریدینگ اشاره می کنیم:

 • آشنایی با نوشتار کلمات
 • افزایش سرعت دیدن تعداد کلمات بیشتر. یعنی هرچه بیشتر متن بخوانید، سرعت شما در خواندن متن بالاتر می رود. چون چشم شما به دیدن تعداد کلمات بیشتر عادت می کند. کسانی که تازه این کار را شروع کرده اند، کلمه به کلمه می خوانند. در حالی که باید بتوانید گروهی از کلمات را با هم بخوانید.
 • آشنایی با واژگان جدید و معانی آنها در ساختار جمله
 • آشنایی با گرامر و کاربرد آنها در جملات
 • اگر متن را به همراه گوش کردن به فایل صوتی بخوانید، به تقویت تلفظ هم کمک زیادی کرده اید
 • هر چه بیشتر مقاله یا داستان بخوانید و بشنوید، بیشتر حرفی برای گفتن دارید. بنابراین، زمانی که در جمع انگلیسی زبان شرکت می کنید مثلا در جمع های بحث آزاد یا Free Discussion ، می توانید بر اساس خوانده ها و شنیده های خود مهارت Speaking را بروز دهید.
 • Reading ورودی زبان (Input) به شمار می رود. هرچه ورودی انگلیسی بیشتر باشد، خروجی بیشتر خواهد شد. در مقوله زبان، خروجی ها  Speaking و Writing هستند.
 • پس از تماشای این ویدئوها می توانید یکبار داستان را به انگلیسی برای خودتان یا دیگران تعریف کنید. به این کار سامری (Summarize-Summary) یا خلاصه گویی می گویند. لازم نیست عین کلمات و جملات را تکرار کنید بلکه از ذهن خود کمک بگیرید و داستان را از زبان خودتان بیان کنید.

تکنیک های ریدینگ 

Reading Techniques 

برای خواندن متن دو تکنیک وجود دارد. کسانی که قصد دارند در آزمونهای زبان شرکت کنند می دانند که سرعت عمل در مهارت درک مطلب بسیار مهم و حیاتی است. دو تکنیک زیر برای افزایش سرعت عمل بسیار کارآمد است. با تمرین و ممارست خواهید توانست از این دو تکنیک به خوبی بهره بگیرید.

 1. Scanning:  اسکن کردن؛ یعنی صرفا به دنبال اطلاعات مشخصی در متن باشید. مثل تاریخ، مکان، نام و …
 2. Skimming: درک مفهوم کلی؛ یعنی خیلی سریع کلیات موضوع متن را درک کنید. به طوری که بتوانید به دیگران بگویید که متن راجع به چه چیزی بوده است.

پیشنهاد ما در سرزمین ترجمه

اگر در یادگیری زبان انگلیسی تازه کار هستید، با داستان های کوتاه و ساده   Steps to Understanding شروع کنید.

اگر هر روز یا هر شب قبل از خواب یک داستان به انگلیسی گوش کنید، در پایان سال 365 داستان خوانده و شنیده اید.

در دوره های آموزشی  Steps to Understanding ، به زبان ساده هر آنچه می خواهید از زبان انگلیسی بدانید را خواهید آموخت.

برای تماشای قسمت های بعدی، این مجموعه را به سبد خرید خود اضافه کنید.

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

.فقط مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند و وارد سیستم شده اند میتوانند برای این محصول دیدگاه(نظر) ارسال کنند.

دوره آموزشی (بخش دوم کتاب)- Steps to Understanding – Elementary

قیمت :

70,000 تومان

درباره دوره :

زبان انگلیسی را با داستان های کوتاه طنز از کتاب Steps to Understanding بیاموزید!

هر داستان در حدود 150 کلمه است. داستانهای کوتاه با طنزی ظریف به شما کمک می کند تا زبان را به شیوه ای مفرح بی آنکه کسل شوید، بیاموزید. هر سطح از این کتاب داستان 4 سطحی، در دوره ای مجزا تهیه شده است. چنانچه قصد دارید زبان انگلیسی را از پایه بیاموزید و از صفر تا صد نکات گرامری را فرا گیرید، توصیه می کنیم که از سطح اول (Introductory) آغاز نمایید و بعد از آن می توانید سطح دوم یعنی (Elementary) را تهیه کنید. دقت کنید که در هر سطح نکات فراوانی گفته می شود که سطح هر داستان را به فراتر از آنچه هست، تبدیل می سازد.