key words for fluency- لغات مربوط به (سقف-Ceiling)

آموزش کتاب key words for fluency- وکب لند (7)

لغات موضوعی انگلیسی- وکب لند (7)

منبع آموزش: کتاب Key words for fluency

موضوع: Ceiling (سقف)

معرفی کتاب key words for fluency , Pre-intermediate (جلد اول)

کتاب کی وردز فور فلوئنسی در سه جلد Pre-intermediate، Intermediate, Upper-intermediate (جلد اول: پیش-متوسط، جلد دوم: متوسط، جلد سوم: بالاتر از متوسط) عرضه شده است. هدف این کتاب آموزش واژگانی است که برای برقراری ارتباط و مکالمه ضروری هستند. این کتاب بر واژگانی تاکید دارد که کاربرد فراوانی در زندگی روزمره دارند. در هر بخش از این کتاب، واژگانی که با یک کلمه همراه می شوند مورد بررسی قرار می گیرد. در واقع این کتاب منبع بسیار مناسبی برای تمرین کالوکیشن های انگلیسی است.

کالوکیشن چیست؟

کالوکیشن – Collocation به هم آیی و همنشیی کلمات مرتبط به هم گفته می شود. بهترین راه برای تمرین کالوکیشن، دیدن و شنیدن آنها در متن های مختلف است. کتاب کی وردز فور فلوئنسی در سه جلد در سطوح پیش متوسط، متوسط و بالاتر از متوسط کلمات کلیدی روزمره را گرد هم آورده است و جملات و عبارت هایی که همراه آن واژه مورد استفاده قرار می گیرد را معرفی کرده است. در وب سایت سرزمین ترجمه، آموزش کتاب کی وردز فور فلوئنسی،(key words for fluency , Pre-intermediate)  با عنوان وکب لند برای شما عزیزان فراهم شده است.

برای راحتی شما عزیزان، هر واژه از کتاب کی وردز فور فلوئنسی در سطح پیش متوسط، یعنی جلد اول ( key words for fluency , Pre-intermediate ) با عنوان وکب لند شماره گذاری شده است. می توانید به راحتی طبق شماره های وکب لند، آموزش کتاب کی وردز فور فلوئنسی key words for fluency , Pre-intermediate را دنبال کنید.

آموزش ویدئویی کتاب key words for fluency , Pre-intermediate در آپارات، اینستاگرام و تلگرام منتشر می شود.

وکب لند ترکیب دو واژه انگلیسی Vocabulary Land است به معنای سرزمین لغت. پس با سرزمین ترجمه همراه باشید 🙂
در ویدئوی زیر واژگان مربوط به کلمه Ceiling را خواهید دید.

 وکب لند (7)- Ceiling- آموزش کتاب Key words for fluency, pre-intermediate و حتی فراتر از کتاب

سایر قسمت ها را از لینک زیر دنبال کنید. 

وکب لند (سرزمین لغت)

آموزش کتاب Key words for fluency, pre-intermediate

مترجم و مدرس: طیبه جوادی

گرامر در کنار لغت

گرامر در کنار لغت به شما کمک می کند تا با ساختارهای زبان انگلیسی آشنا شوید و لغاتی را که آموخته اید، در قالب جمله استفاده کنید. یکی از کتاب های گرامری مناسب  English Grammar in Use است. برای اطلاعات بیشتر در خصوص آموزش کتاب گرامر English Grammar in Use (اینگلیش گرامر این یوز) بر روی لینک زیر کلیک کنید. البته در این دوره آموزشی قرار نیست فرمول های گرامری را توضیح دهیم، بلکه قرار است برای مکالمه و حرف زدن آماده شویم. کتاب های گرامری صرفا مرجع هستند و به ما مکالمه نمی آموزند. در دوره آموزشی گِرمک، یاد می گیریم که چطور به انگلیسی صحبت کنیم و یا بنویسیم.

خواندن متن انگلیسی برای تقویت درک مطلب

لغت و گرامر دو رکن اصلی در فراگیری هر زبانی هستند، اما مسلما کافی نیستند. برای اینکه بتوانیم به خوبی یک زبان را یاد بگیریم و راحت و روان به آن زبان صحبت کنیم، باید بر پیوند بین واژگان و گرامر آن زبان مسلط شویم. تسلط بر پیوند بین واژگان زبان انگلیسی و گرامر تنها از راه خواندن متن و یا گوش کردن بدست می آید. یعنی تقویت ورودی های زبان، لیسنینگ و ریدینگ. یکی از منابع مناسب برای شروع، کتاب داستان Steps to Understanding است که چهار سطح در یک کتاب است، با داستانهای کوتاه و طنز. برای اطلاعات بیشتر در خصوص آموزش کتاب استپس تو آندرستندینگ می توانید بر روی لینک زیر کلیک کنید.

آموزش جامع کتاب داستان Steps to Understanding

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *